Wilt u als restauranthouder ook in corona-tijd uw gasten blijven bedienen? Mettre a Table levert ook nu uw noodzakelijke inventaris. Van hoogwaardige kwaliteit en afgestemd op uw wensen. Zo kunt u uw gasten ook in hun eigen huis, op een veilige manier, uw culinaire creaties laten ervaren.
Transport- en warmhoudboxen 25% korting
Mettre a Table kan alle materialen leveren voor het snel opzetten van een bezorgservice of voor het uitserveren van gerechten om af te halen. Eén van de ‘hardlopers’ op dit moment is de ultralichte en duurzame EPP box van Cambro, in 2 maten:
EPP Box 1/1 GN € 40,- bruto
EPP Box 1/2 GN € 32,- bruto
Gedurende de verplichte horecasluiting willen we onze relaties een korting aanbieden van 25% en franco levering.

Meer weten over onze transport- en thermoboxen?

Wilt u aan de slag met bezorging of take-away en bent u op zoek naar het juiste materiaal? Neem contact met ons op via info@mettre-a-table.com.